AWANS

Akademia Sportu Radomiak dumna ze swoich piłkarzy
W sobotę Akademia Sportu Radomiak zorganizowała uroczyste spotkanie podsumowujące udaną piłkarską jesień. Trzy najstarsze roczniki wywalczyły awanse na szczebel wojewódzki. Sportowych sukcesów gratulował m.in. prezydentRadosław Witkowski.

Największym jak dotąd sportowym sukcesem Akademii jest wprowadzenie do gry na wojewódzki szczebel rozgrywek (I - Liga Mazowiecka) w sezonie jesiennym 2016 trzech drużyn - roczników 2001, 2002, 2003.

RADOM Sport :Z okazji awansu trzech roczników, a także dzięki systematycznemu rozwojowi Akademii Sportu Radomiak zorganizowane zostało specjalne spotkane. Do osób świętujących, zarządu, trenerów, zawodników, rodziców oraz środowiska piłkarskiego dołączył również prezydentRadosław Witkowski, który postanowił osobiście uhonorować młodych piłkarzy, wręczając im symboliczne medale za wywalczony awans sportowy.

Zawodnicy w podziękowaniu przekazali prezydentowi symboliczny medal, piłkę oraz klubowy szalik Radomiaka. Zarząd Akademii za pośrednictwem mediów chce podziękować Prezydentowi Radomia za wsparcie, obecność, motywację jaką daje naszemu gronu oraz młodym piłkarzom. Chcemy również podziękować rodzicom za ogromny wkład jaki przekazują Akademii. Mimo iż nie ze wszystkim z Państwa mamy bezpośredni kontakt to doceniamy wszelkie Państwa działania - czytamy w komunikacie wydanym przez Akademię.