Kacper Bednarczyk

Utworzono:

31.08.2017

Wygrana w pięknym stylu!
W meczu 2 kolejki l Ligi Okręgowej B2 Junior Młodszy przystało nam grać na wyjeździe z Sokołem Przytyk. W rundzie wiosennej z tym zespołem odnieśliśmy zwycięstwo na ich stadionie 4:2, natomiast na własnym stadionie ulegliśmy Sokołowi 1:0. Zawodnicy ze Skaryszewa wiedzieli że łatwo nie będzie.
l połowa. Już na początku spotkania nasi napastnicy wyprowadzili akcję, która zakończyła się golem. Strzał jednego z napastników w bramkarza ten wypluwając piłke pod nogi drugiego napastnika strzałem po krótkim rogu pokonał bramkarza. Skaryszewianka ciągle atakowała a Sokół się bronił. W 21 minucie meczu nasz niezawodny prawy pomocnik rajdem z piłką pędził od połowy boiska do końcowej lini i wycofując piłkę na 5 metr bramki nasz napastnik strzałem po długim rogu bramki pokonał bramkarza. 2:0. Sokół po tych golach wziął się do gry. Atakowali strzałąmi na bramkę, aż w końcu nasz obrońca wybijając piłke na 40 metr, zawodnik Sokoła strzałem z 40 metrów przelobował naszego bramkarza. Jeszcze przed przerwą zawodnik Sokoła sfaulował w polu karnym naszego napastnika i sędzia wskazał na wapno. Kacper Bednarczyk strzałem w prawy róg bramki pokonał bramkarza.
ll połowa. Na początku ll połowy nasz Stoper obejrzał żółtą kartkę po czym zawodnicy Sokoła zdobyli bramkę. Niespełna 5 minut po golu Sokoła zamieszanie w polu karnym wykorzystał Kacper Bednarczyk ustrzeliwając  Hat-tricka. 10 minut później to samo było pod bramką Skaryszewa. Zamieszanie w polu karnym i strzał po krótkim rogu bramki. 4:3. Kilka minut przed zakończeniem meczu Sebastian Połczyński rajdem w pole karne i strzałem po długim rogu bramki pokonał bramkarza. Sokół już niewalczący wiedział że mecz jest już przegrany. Skaryszewianka jeszcze przed gwizdkiem strzeliła gola. Nasz napastnik wjeżdżając w pole karne z piłką mijając bramkarza strzałem z lewej nogi ustalił wynik spotkania.
Skaryszewianka miała dużo akcji 100% ale zabrakło skuteczności. Gratulujemy zawodnikom Skaryszewianki za zwycięstwo i walkę. Kolejny mecz w Sobotę 2 Września o godzinie 10:00 zagramy ze spadkowiczem "AS Radomiak Radom" na własnym stadionie. Zapraszamy!!!